Валюта
Разделы

Готовые дипломы (485)
Готовые курсовые (315)
Чертежи (201)
Готовые контрольные (18)
Готовые отчеты (4)
Книги (2)
Полный список товаровПоиск

Введите слово для поиска. Расширенный поискИнформация

Акции
Продай дипломную или курсовую работу в интернете
Купи больше и получи скидку!
Приведи покупателей и заработай!
Цены и оплата
Авторам
Условия и гарантии
Конфиденциальность
Доставка работ
Прайс-лист (Excel)
Прайс-лист (HTML)
Свяжитесь с намиСтатьи

Новые статьи (0)
Все статьи (14)
Дипломы, курсовые (3)
Интересное (1)
Студенчество (3)
Научные публикации (7)Новинки

Отчет о прохождении практики по СТФ
Отчет о прохождении практики по СТФ
400 руб.Каталог » Научные публикации » Наукова стаття приклад

Наукова стаття приклад

     Курс сучасної вищої школи передбачає написання як студентами, так і викладачами наукових статей. Викладачі в цих питаннях люди бувалі, тому що перш ніж опинитися перед аудиторією мають великий багаж статей, монографій і навіть підручників. Але найчастіше проблеми з написанням наукових статей виникають у студентів старших курсів, особливо магістрів. Отримавши завдання від керівника написати наукову статтю, студент перший час перебуває в невіданні: що робити, з чого починати? Сучасний розвиток комп'ютерних технологій, а саме Інтернет дозволяє з легкістю вирішити або принаймні допомогти у вирішенні даної проблеми.

Увівши запит наукова стаття приклад, можна знайти багато варіантів написання.

 

     Залежно від сфери діяльності наукові статті приклад будуть відрізнятися. Так само можливі варіанти , коли стаття буде просто оглядової, присвячена аналізу який або проблеми або мати суто практичний характер. Однак якщо людина задався пошуком прикладу наукової статті, то швидше за все тематика вже визначена і йому необхідна конкретна підказка у вигляді прикладу наукової статті.

наукова стаття приклад

     Наукова стаття приклад може бути різного спрямування, проте загальна канва цих статей, як правило, залишається незмінною. Наведемо приклад плану наукової статті:

1. Анотація статті. По суті , це стислий виклад розглянутого матеріалу. Найчастіше при публікації вимагають переклад анотації на декілька мов. Анотація служить для того щоб читач при побіжному перегляді наукового збірника міг зрозуміти спрямованість опублікованої статті і визначити для себе - вникати в неї далі чи ні.

2. Введення і постановка проблеми або завдання . У даній частині автор повинен викласти , в чому ж власне полягає проблема його наукового дослідження .

3. Основна частина. Назва говорить сама за себе. У ній зосереджена сама суть наукового дослідження.

4. Висновки. Обов'язково наукова стаття повинна містити висновки проведеного наукового дослідження. Не важливо, чи досяг автор позитивного ефекту у своїх дослідженнях або поглибив проблему ще більше, в такому випадку формулюється нова проблема, головне, що прийшов до якого або висновку - дав науковий результат.

У деяких випадках до наукової статті можуть зажадати відомості про авторів. Це може бути елементарна інформація про місце роботи, або ж про сферу наукових інтересів.

 

     Після того як матеріал для наукової статті зібраний, слід визначитися зі збіркою наукових праць в якій вона буде опублікована. Тільки лише після цього слід приступати до написання статті. Даний момент можна пояснити досить просто - працюючи над статтею, автор повинен орієнтуватися на кінцевого читача. Хто буде читати дану статтю і хто буде намагатися Вас зрозуміти? Виходячи з цього і слід викладати свій матеріал.

Збірників наукових праць в даний момент існує безліч. Є платні, є безкоштовні, є друковані, є електронні і т.д.. Як правило, вищої репутацією володіють збірники, які включені в список вищої атестаційної комісії (ВАК ), збірники які видаються не один десяток років. Залежно від тематики та часу, коли необхідно опублікувати статтю, автор може підібрати цікавить його збірка. Що стосується часу - то як правило кожен збірник виходять за своїм індивідуальним планом. І в будь-який час в мережі можна зустріти інформацію із запрошенням опублікувати статтю «в нашому» збірнику.

Потім необхідно дізнатися, які вимоги висуває редколегія до видаваному матеріалу. Найчастіше із запрошенням повинні відправляти приклад оформлення наукової статті. Не слід забувати, що кожен збірник встановлює кінцевий час до якого можна подавати матеріали.

     Опублікована наукова стаття приклад старанної роботи студента.

 

     Нижче наведені матеріали для завантаження, які допоможуть розібратися на конкретному прикладі.

 

Завантажити з Яндекс Диск наукова стаття приклад 

Завантажити з DropBox наукова стаття приклад

 

Також з цією статтею можна ознайомитися російською мовою. Перейти ...

 

Стаття підготовлена компанією StudhelperUA. При використанні будь яких матеріалів обов'язково зазначити посилання на сайт StudhelperUA.com

Эта статья была опубликована 22 Январь 2014 г..
Число отзывов: 0
Написать отзыв
Рассказать знакомому

Расскажите Вашему знакомому о данной статье:  Корзина

Корзина пустаВход

E-Mail:
Пароль:
РегистрацияОпросы

Как Вы узнали о нашем сайте?
поиск
форумы
соц. сети
другие сайты
доски объявлений
от друзей, знакомых
другой вариант
Результаты | Опросы
Голосов:95Поделиться
Заработай с нами

Информация
ВойтиПоследние FAQ

Оплата заказа через QIWI
От чего зависит цена диплома или курсового?
Как быстро я получу оплаченную работу?
Как оформить скидку при покупке нескольких работ?
Как заказать диплом, курсовой по моему заданию?
В каком виде я получу работу?
Как продать свои работы через сайт?
Возможен ли обмен работами?
Какие гарантии даёте?
Как выбрать валюту оплаты?Опросы

Как Вы узнали о нашем сайте?
поиск
форумы
соц. сети
другие сайты
доски объявлений
от друзей, знакомых
другой вариант
Результаты | Опросы
Голосов:95

www.megastock.ru
Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 213410240109


Харьков Онлайн


Все права на размещенный на сайте контент принадлежат их авторам. Если Вы размещаете контент с сайта StudhelperUA на своем ресурсе, размещение активной ссылки на studhelperua.com обязательно. За причиненные вред и/или убытки при использовании размещенного на сайте контента ответственности администрация сайта не несет.